AnaSayfa / Genel / Kahve falında muhabbet kuşunun kafesten kaçtığını görmek

Kahve falında muhabbet kuşunun kafesten kaçtığını görmek

Kahve falında muhabbet kuşunun kafesten kaçtığını görmek sorunların üstüste geleceğine, iş hayatında attığı adımlardan çok büyük zararlar ile çıkacağına, problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına, kötü duygularını yeneceğine, çalışmaların tek parça halinde zor bir şekilde değil aksine parçalar halinde ve daha kolay gerçekleştirileceğine, istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına, parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine, elinin darlık görmeyeceğine ve aldığı hayır duaları nedeniyle kazalardan uzak yaşayacağına inanılır.

Kahve falında muhabbet kuşunun kafesten kaçtığını gördüyseniz:

  • İşlerinize karışabilecek kişiler olabilir.

Kahve falında muhabbet kuşunun kafesten kaçtığını görmek projenin gerçekleştirileceğine ve maddi açıdan büyük bir kazanca ulaşılacağına, çevresinde sözü geçen, saygın biri olacağına delalet eder.

Kahve falında kafesin içinde muhabbet kuşu görmek istediği gibi bir hayata kavuşacağına, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına işarettir.

Kahve falında kafeste muhabbet kuşu görmek istenen ve beklenen haberlerin gelmeyeceğine, gözyaşı dökeceğine delalettir.

Kahve falında muhabbet kuşu yakalayıp kafese koymak iş hayatının gün geçtikçe daha kötü bir duruma geleceğine ve çok zarar görülecek durumlar yaşanacağına, deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına delalettir.

Kahve falında kafeste mavi muhabbet kuşu görmek herkesi doğru yola çağıracağına ve dünya hayatı ile ilgili herşeyden vazgeçeceğine, bolluğa, berekete, kişinin kafasının rahat edeceğine delalettir.

Kahve falında muhabbet kuşlarını kafeste görmek ekmeğine leke süreceğine ve helal lokmasına fesat karıştıracağına, kar sağlayacağı işlere gireceğine, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında muhabbet kuşunu kafeste görmek kursa ve mesleki seminerlere katılacağına, sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine delalet eder.

Kahve falında muhabbet kuşlarını kafese koymak eşi ile arasında tatsız münakaşalar geçeceğine, büyük miktarlarda paralar kazanacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.