Kahve falında mezara yatmak

Kahve falında mezara yatmak geçici maddi kriz yaşamaya yorulurken, fal sahibinin bir anda başkalarının işine karışmak suretiyle hiç istemediği bir duruma düşeceğine, işinin ehli olacağına, rakiplerini yeneceğine, istenmeyen bazı olayların yaşanacağına, elden arka arkaya paralar çıkacağına, masrafların bu dönemde artış göstereceğine, her geçen gün sorunların artacağına, kariyer edineceğine, kendi işini açacağına, yaptığı işlerden çok para kazanacağına, başkalarının gözünde gülünç durumlara düşeceğine rivayet eder.

Kahve falında mezara yatmak gördüyseniz:

  • Yakın zamanda belli bir ödül söz konusu olabilir.

Kahve falında mezarlıkta yatmak işlerinin artacağına, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının da hiç eksilmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında mezarlığa yatmak sıkıntıların, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine ve haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına, keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında mezar içine yatmak hayatına ve kendisine önemli güzellikler katacağına, büyük tartışmaların yapılacağına, kalp kırıklıklarının yaşanacağına ve kötü sözlerin işitileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında mezarlıgın üstüne yatmak kendisine birden fazla fırsatlar sunulacağına, sıkıntının günden güne artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mezarın yanına yatmak emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine, makamının artacağına, insanları kıracağına delalet etmektedir.

Kahve falında mezarın içinde yatmak daha zengin hale geleceğine, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına işaret eder.

Kahve falında ölünün mezarına yatmak başkalarının başarılarını küçümseyen şekilde davranacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine yorulur.

Kahve falında iki mezar arasında yatmak sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine, dünya malı edineceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top