AnaSayfa / Genel / Kahve falında mezara gömüleceğini görmek

Kahve falında mezara gömüleceğini görmek

Kahve falında mezara gömüleceğini görmek başarı ve zenginlik getireceğine, kazancının günden güne azalacağına, kazancını iki kat arttıracağına, daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, dost sandığı o kişinin kendisine karşı hiç de iyi niyetler taşımadığını fark edeceğine ve kendisinin de ona karşı kendini korumanın ve kurtarmanın çarelerini bulacağına, bir sebeple bazı sorunlarla muhatap olacağına, aile hayatında çok sıkıntı çekeceği bir döneme gireceğine, yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına işaret eder.

Kahve falında mezara gömüleceğini gördüyseniz:

  • Göze ufak tefek gibi görünen yanlışlar, yanlışlıkla atılan adımlar, yanlış yollanan mesajlar, üzerinde durulmayan veya hafife alınan konular, önemsenmeyen eksikler kendisinden beklenmeyen problemlere neden olabilir.

Kahve falında mezara gömüleceğini görmek borçlarını kolayca ödeyeceğine, eğer sorunları varsa en kısa zamanda bu sorunlara çözüm bulacağına ve hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının Allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine alamet eder.

Kahve falında gömüleceği yeri görmek ancak daha sonra alacağı hayırlı bir haber ile hayatı için çok büyük adımlar atacağına, duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın çıkacağına alamet eder.

Kahve falında mezarlığın yanında uyumak fikirlerinin can bulacağına, projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, insanların güvenini kazanacağına, çok mutlu olacağına, sevilip sayılacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında mezar cenaze görmek işlerinin yoluna girmesi ile birlikte çok büyük bir mutluluk duyacağına, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mezardan çıkmak bencil insanlar yüzünden fal sahibinin çok zor durumlar yaşayacağına, üzüntü içinde geçirilecek bir döneme ve maddi ve manevi olarak çok karanlık bir işe gireceğine delalettir.

Kahve falında mezar üzerinde uyumak insanları günah işlemeye teşvik edeceğine, onurlu bir yaşam süreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında canlı canlı mezara girmek aile bireyleri ile bu işten ötürü ters düşüleceğine, maddi olarak çok sıkıntı çekileceğine, kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına, yapılan işte çok zarar edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında mezara toprak attığını görmek günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine, güzel günler yaşanacağına, kendini yiyip bitireceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.