Kahve falında mezar yeri görmek

Kahve falında mezar yeri görmek ortaklık kurulan bir kişiden gelen yardım ya da desteklerle kurtuluşa erileceğine, sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine, bu sayede sıkıntıların, sorunların ve rahatsızlıkların atlatılacağına, geçim sıkıntısının biteceğine, yeni başlangıçların yapılacağına, çok büyük bir kırgınlık yaşamış olan kişileri barıştıracağına, ancak herhangi bir yararının görülmeyeceğine ve tüm durumla birlikte bir de destek olan kişinin para konusunda sıkıştırmalarıyla uğraşılacağına, zarar edilen işlerin yoluna gireceğine, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, geçim zorluğundan kurtulacağına, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, yapılan hatalardan ötürü zarar edileceğine, yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına delalet eder.

Kahve falında mezar yeri gördüyseniz:

  • Hareketleriniz fark yaratmanızı sağlayabilir.

Kahve falında mezarın yerinin değiştiğini görmek ekmeğine, onuruna ve şerefine leke süreceğine, iç dünyasının zenginleşeceğine delalet eder.

Kahve falında mezar yerinin değiştiğini görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine işarettir.

Kahve falında mezarın yerini değiştirmek mutlu günler göreceğine, moralini bozan düşünceleri kafasından uzaklaştıracağına inanılır.

Kahve falında kendi mezar yerini görmek kazaya, belaya ve derde düşeceğine, elini verdiği bir işe sonradan kolunu da kaptıracağına, muradına ereceğine, cesaret ve özgüven sahibi olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kendine mezar yeri bakmak sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, giden birinin geri döneceğine, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına işaret eder.

Kahve falında kendine mezar yeri aramak işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine rivayet eder.

Kahve falında mezar yeri bakmak hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iflas edeceğine tabir olunur.

Kahve falında mezar yeri aldığını görmek ona hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına, çok büyük bir rahata ereceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top