AnaSayfa / Genel / Kahve falında melek gölgesi görmek

Kahve falında melek gölgesi görmek

Kahve falında melek gölgesi görmek sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine ve zahmetinin artacağına, zaferler kazanacağına, onların bir adım önüne geçeceğine, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, içinin rahatlayacağına, geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına, olayın ağız münakaşasına varacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde atlatacağına, kişinin elindeki imkanları sevdiklerini mutlu etmek için kullanacağına, yaşam standartlarının ve kazancının artacağına alamet eder.

Kahve falında melek gölgesi gördüyseniz:

  • Çalıştığınız kişilerle sağlayacağınız uyum, gereken zamanlarda desteklenmenize yardımcı olabilir.

Kahve falında melek gölgesi görmek işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine ve hayal ettiği şeylere kavuşacağına delalettir.

Kahve falında kendi gölgesini görmek ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına ve rahat edeceğine, pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına rivayet eder.

Kahve falında karanlik gölge görmek daha sonra yolda karşısına çıkacak bazı engellerden ötürü tökezleyeceğine, hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine rivayet eder.

Kahve falında ağaç gölgesinde oturmak parasal ve ruhsal olarak çok mutlu ve huzurlu olacağına, hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine rivayet eder.

Kahve falında beyaz gölge görmek mutluluğunu kaybetmeyeceğine, kapanan bütün kapıların açılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kara gölge görmek yapılan tartışmaların olumlu sonuç vereceğine, iş konusunda daha sakin hareket edileceğine, kişinin daha çok para kazanmaya başlayacağına delalet eder.

Kahve falında kadın gölgesi görmek zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına delalet eder.

Kahve falında ölünün gölgesini görmek keyfinden ve neşesinden kaybedeceğine, güçten ve takatten düşeceğine, işlerinin bozulacağına, şansının kendisinden yana gideceğine, kısmetlerinin bol olacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir