AnaSayfa / Genel / Kahve falında mavi gül koklamak

Kahve falında mavi gül koklamak

Kahve falında mavi gül koklamak çok başarılı atılımlar yapılacağına ve hayırlı ve çok bereketli işler yapılacakken çok pişman olunabilecek hatalar yapılacağına, gönlünce ve istediğince bir hayat yaşayacağına, büyük bir kazanca sahip olacağına, bu sayede büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, sorunların ve sıkıntıların deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüme kavuşacağına, geçmişte yaşanan sıkıntılı durumların bundan sonra tekrar etmeyeceğine ve kişinin çok daha mutlu ve huzur dolu bir hayata sahip olacağına, gerek maddi gerekse manevi gücünü zorlayacak adımlar atacağına, gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine, huzurlu günler görüleceğine, zor zamanların geride kalacağına alamet eder.

Kahve falında mavi gül koklamak gördüyseniz:

  • Tartışmalardan uzak durun.

Kahve falında mavi gül koklamak eline çok büyük kazanç geçeceğine, hayat içerisinde yaşadığı maddi zorlukları kısa zamanda çözeceğine alamet eder.

Kahve falında pembe gül koklamak aldığı eğitimin de kendisine hem ticaret hem de sosyal hayatta sayısız avantaj, üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında gül suyu koklamak ortaklı işlere girileceğine, iş hayatında ya da sosyal hayat içinde yaşanan düşmanlıkların biteceğine, kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına rivayet eder.

Kahve falında beyaz gül koklamak prensiplerinden asla taviz vermeden dimdik ayakta kalıp, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına alamet eder.

Kahve falında gül kokusu koklamak fal sahibinin yalnızlaşacağına, hayır dualarına nail olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kırmızı gül koklamak bütün sorunların tek tek yakın bir zamanda çözüleceğine, ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gülü koklamak uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, falı kapatan kişinin bu duruma hazırlıksız olarak yakalanıp, uzun süre ne yapacağını bilemez olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında gül koklamak kişinin içinde bulunduğu sıkıntıdan kendisini kurtaracak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, zorluklarını aşmayı bileceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir