AnaSayfa / Genel / Kahve falında mandalina ve limon görmek

Kahve falında mandalina ve limon görmek

Kahve falında mandalina ve limon görmek büyük başarılar kazanacağına, hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine, yeteneklerini çok daha göze çarpacak şekilde ortaya koyma fırsatı bulacağına, rakiplerin oyununa gelineceğine, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, başarılarının her geçen gün artacağına, maddi ve manevi birçok şey kazanılacağına, sağlık ve şifa bulacağına, zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine ve huzur bulunacağına alamet eder.

Kahve falında mandalina ve limon gördüyseniz:

  • Güçlü insanlara yaptırım sağlayan yeteneneğiniz var.

Kahve falında mandalina ve limon görmek sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında pazardan mandalina almak kendisini tanıyan insanlar ile işleri bozacağına, büyük başarılara kazanılacağına delalet eder.

Kahve falında portakal mandalina yemek mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında dalından mandalina koparmak ardından yeni bir iş bulunacağına, bekar ise evleneceği kimse ile tanışacağına tabir olunur.

Kahve falında mandalina suyu görmek işlerde istediği verimi ve bereketi yakalayamayacağına, Allah katında günahkâr sayılacağı işleri hiç çekinmeden yapmaya başlayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında elma mandalina görmek bir sebeple her geçen gün daha büyük bir üzüntüye düşüleceğine, sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına, falı kapatan kişiye hayırlı kısmetler ve büyük başarılar sağlayacağına delalet eder.

Kahve falında bir çuval mandalina görmek kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, bu sayede rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında portakal ve mandalina görmek hem iş, hem de turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine, sevdiği kişilerle süreki tartışacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir