AnaSayfa / Genel / Kahve falında lokum yemek ve yedirmek

Kahve falında lokum yemek ve yedirmek

Kahve falında lokum yemek ve yedirmek zarar verici olaylar yaşanacağına, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına, ayıplanacağına, dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine, halinin vaktinin iyi olacağına ve besmele çekerek atacağı yeni adımlarla muradına ereceğine, yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, tabiri caizse ağız tadından olacağına, işlerinin çok iyi bir kişi ile tanışması sayesinde mutlu bir şekilde devam edeceğine, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına delalet eder.

Kahve falında lokum yemek ve yedirmek gördüyseniz:

  • Çevrenizde aşırı popülarite kazanmanız olasıdır.

Kahve falında lokum yemek ve yedirmek üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, mal mülk sahibi olacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine delalettir.

Kahve falında lokum yedirmek kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, kişinin altından kalkamayacağı sorunlar yaşamayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında lokum yediğini görmek ailesinden, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına, mutluluğunun daim olacağına, eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına ve sevdiği kişilere yardım edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında fındıklı lokum yediğini görmek dönmeyen şansın artık döneceğine, sorunların ortadan kalkacağına, uzun bir süre kişinin yolunda engeller olmadan yürüyeceğine ve mutlu olacağına inanılır.

Kahve falında birinin lokum yediğini görmek yaşanan tüm sorunların sona ereceğine, çirkin iftiralara uğrayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çikolatalı lokum yemek eşi ile büyük anlaşmazlıklara düşeceğine, böylelikle yere daha sağlam basmayı başaracağına yorulmaktadır.

Kahve falında lokum bisküvi yemek elinin bollaşacağına, hiç istemediği sorunlarla karşılaşabileceğine tabir olunur.

Kahve falında lokum çikolata yemek sorunlarını halletmeyi bileceğine, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, eşe dosta yardım edileceğine, kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.