Kahve falında lahana fidesi görmek

Kahve falında lahana fidesi görmek razı geleceğine, bunun aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına, eşsiz ve güzel duyguların kendisine hediye edileceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına, kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine, hasretin biteceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine ve sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına, yaptığı işlerin küçümseneceğine ve değer verilmeden yaşanacak bu hayatın kişiyi psikolojik açıdan zorlayacağına, ters giden işlerin düzeleceğine ve ferahlığa çıkılacağına yorulur.

Kahve falında lahana fidesi gördüyseniz:

  • Kirada oturuyorsanız, komşularınız türlü problemler yaratabilir veya kardeş ya da kuzenlerin sorunlarıyla uğraşılması gerekebilir.

Kahve falında lahana fidesi dikmek yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, bir sebeple fal sahibinin deyim yerindeyse yıkılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında lahana fidesi görmek sorunlu bazı kişiler ile tartışacağına, sorunların atlatılacağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine inanılır.

Kahve falında biber fidesi dikmek çok fazla zarara sebep olmayacağına, bu sayede kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına ve bu sayede kendisini hiç olmadığı kadar rahat hissedeceğine inanılır.

Kahve falında kabak fidesi görmek eş, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, büyük bir karar verileceğine alamet eder.

Kahve falında iğde fidesi görmek güvenlikli bir siteye taşınılacağına, bir sebeple çok büyük zararlar edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında badem fidesi görmek kalıcı işler yaparak, hem toplum hayatına katkılarda bulunacağına, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına tabir olunur.

Kahve falında domates fideleri görmek adım atılan bir yolda büyük bir ilerleme kaydedileceğine, sorunsuz geçecek bir çalışma yapılacağına, çok kar getirecek işlere gireceğine ve muhtaç insanlara yardım etme konusunda büyük adımlar atacağına işaret eder.

Kahve falında kiraz fidesi görmek toplumu ilgilendiren bir konuda yetkilendirileceğine ve kalabalık ortamlarda hitabet yapacağına, sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine, hasret çekenlerin kavuşacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top