Kahve falında küs olan sevgiliyi görmek

Kahve falında küs olan sevgiliyi görmek sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına, moralinin, keyfinin kaçacağına, eğer herhangi bir şekilde içinde bulunduğu durumdan kurtulamazsa maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, bunalımlı günler geçirileceğine, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine, iş yerinde çok üst mevkilere terfi ettirileceğine, haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine, bunun da arkasından başka zorlukları getireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında küs olan sevgiliyi gördüyseniz:

  • Doğru zaman gelene kadar ufak ya da büyük harekete geçmemekte fayda var.

Kahve falında küs olduğun eski sevgiliyle konuşmak sınavlarda üstün gelip, başarı kaydedeceğine, fal sahibinin eğlenceli günler geçireceğine ve stres atacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sevgiliyi küstürmek insanlarla uyumunun artacağına, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine, böyle bir zorluk yaşaması halinde vatan hasretine dayanamayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında küs olduğun sevgiliyle barışmak sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, sıkıntıların, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, ekmeğini alın teri ile kazanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında küs olduğu sevgilisini görmek sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine ve aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına, mesleğindeki başarısının artacağına işaret eder.

Kahve falında eski sevgiliyle küs olmak bazı kişilerle yakın ilişkiler kurulacağına, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine alamet eder.

Kahve falında küs olduğun sevgilini görmek kazancın büyük bir kısmının kaybedileceğine, işlerin kapanacağına, bir sırrının bu kişi tarafından düşmanlarına iletileceğine ve malının çalınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sevgiliyi küs görmek sorunların bir bir çözüleceğine, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına, karşısına dikenli ve çakıllı yolların çıkacağına, yaşamının bir inişli bir de çıkışlı hale geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında küs olduğun biriyle sevgili olmak garanti olacak bir yer edineceğine, hazırlık yapılan bir çalışmanın bol kazanç getireceğine ancak bazı kötü olaylar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top