AnaSayfa / Genel / Kahve falında kurusıkı tabancayla vurulmak

Kahve falında kurusıkı tabancayla vurulmak

Kahve falında kurusıkı tabancayla vurulmak uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu arabaya kavuşacağına, üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine, ancak daha sonra karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar ve kazançlar elde ederek sıkıntılarından zaman içinde kurtulacağına, önemli ve büyük adımlar atacağına, geçiminin zorlaşacağına, sahip olduklarının eksileceğine, aile hayatında çok sevindirici haberler alacağına, kazancının yakın zamanda artış göstereceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine,  sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına, çok iyi bir duruma geleceğine inanılır.

Kahve falında kurusıkı tabancayla vurulmak gördüyseniz:

  • Belli konularda seçim yapmak istiyorsanız zamana ihtiyacınız var.

Kahve falında kurusıkı tabancayla vurulmak maddi anlamda hiçbir zaman dara düşmeden yaşanacağına, yakın zamanda epey yüklü miktarda kazanç elde edileceğine delalet eder.

Kahve falında kurusıkı silahla vurulmak rızkının ve kazancının bollaşacağına, düşünmeden hareket edeceğine ya da bir anlık zafiyete düşerek canını ve malını tehlikeye atacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kurusıkı görmek çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına, bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine, sevdiği kişiler ile biraraya gelme fırsatı yakalayacağına tabir olunur.

Kahve falında kafadan tabancayla vurulmak sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, birçok dertle muhatap olacağına rivayet eder.

Kahve falında tabancayla arkadan vurulmak beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine ve yaptığı akılcı planlar sayesinde maddi sorunlarla karşılaşmayacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Kahve falında tabancayla vurulmak kişiliğini ortaya koymaya çalışırken aşırı despot ve sert bir görüntüye neden olduğu için yanlış anlaşılacağına, kendisini ömür boyu mutlu edecek, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına yorulur.

Kahve falında tabancayla karnından vurulmak iş dünyasının önde gelen kişilerinden biri olunacağına, güzel ve doğru işler yapacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tabanca vurulmak sağlık sorunlarından kurtuluşa ereceğine, sorunlarını halletmeyi bileceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir