Kahve falında kulunç kırmak

Kahve falında kulunç kırmak sorunlarının ortadan kalkacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanılması ile kişinin önünün açılacağına, sıkıntılı günler yaşayan eski kocasına destek olacağına, iş hayatının günden güne kötü bir hale geleceğine, kısmetinin ve şansının da açık olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, hayatının düzene gireceğine, hanesine huzurun dolacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kulunç kırmak gördüyseniz:

  • Daha atak olmanız gerekiyor.

Kahve falında kulunç kırmak işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine, zorluklarını aşacağına işarettir.

Kahve falında tarak kırmak görgülü ve kültürlü olacağına, iş hayatı içinde çok tartışma yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bal kavanozunu kırmak işlerinde çok büyük atılımlar gerçekleştirmek isterken bazı hataları sonucu zarar edeceğine ve sevdiği kişi ile neredeyse arasının açılmasına sebep olacak olaylar ile karşılaşacağına, refah içinde yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ev camı kırmak fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bir şeyi kırmak hikmet sahibi olacağına, kötü günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine ve hep çaba gösteren kimse olacağına inanılır.

Kahve falında cam bardağı kırmak emek verilen ve ter dökülen çalışmaların istenilen şekilde sonuçlanacağına, yokluğa düşeceğine, rızık eksikliği yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sürahi kırmak kötü yollara gireceğine, inancından sapacağına, tartışmalı durumların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında reçel kavanozu kırmak kişinin evlatlarının artacağına, çok kötü olaylar yaşayacağına ve aile hayatında huzursuzlukların başgöstereceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top