AnaSayfa / Genel / Kahve falında korktuğu görmek

Kahve falında korktuğu görmek

Kahve falında korktuğu görmek el üstünde tutulacağına, büyük bir ilgi ve değer göreceğine, daha işe başlamadan ortağı olan kişi ile arasının açılacağına, işlerinde çok iyi bir noktaya geldiği bir dönemde düşmanlık yapan bir kişi tarafından zarar verilmek isteneceğine, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine, tartışmaların ve huzursuzlukların son bulacağına, işlerini yoluna sokacağına, hayatının planladığı gibi yürümeyeceğine, başka insanlar ile arasındaki anlaşmazlıkları düzelteceğine rivayet eder.

Kahve falında korktuğu gördüyseniz:

  • Fiziksel veya duygusal sağlığınıza iyi gelecek değişiklikler yapmalısınız.

Kahve falında kor halinde kömür görmek çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına, alınan bu haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına delalettir.

Kahve falında köpeğin korktuğunu görmek daha sık bir araya geleceğine, borçları olanların maddi olarak ellerinin genişleyeceği ve tüm para sıkıntılarının sona ereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında korkarak besmele çekmek alnına sürülen lekeden Allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına, ağız tadının ve keyfinin yerine geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında eşinin korktuğunu görmek işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına, kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine işarettir.

Kahve falında kor ateş tutmak sağlık sorunlarının artacağına, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Kahve falında yılandan korktuğunu görmek yaşamı boyunca kendinden çok önce onları düşüneceğine, imkânların günden güne azalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kor ateş yakmak kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına delalet eder.

Kahve falında karanlıktan korktuğunu görmek istenmeyen bazı olayların yaşanacağına, kazancının bereketleneceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir