Kahve falında komşusunun çocuğu olduğunu görmek

Kahve falında komşusunun çocuğu olduğunu görmek maddi ve manevi olarak çok zor günler geçireceğine, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına, yakın bir zaman içinde çok istediği terfiye kavuşacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına, maddi açıdan büyük zarar edileceğine, esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine, kafa dağıtacak kısa bir izne çıkılacağına ve daha iyi fikirlerle geri dönüleceğine delalettir.

Kahve falında komşusunun çocuğu olduğunu gördüyseniz:

  • Grup aktiviteleri veya ekip çalışmaları ya da iş bölümünün faydasını görebilirsiniz.

Kahve falında komşu çocuğunu dövmek ayrılık yaşanacağına, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına ve kötü bir duruma düşürüleceğine, hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına, rahatının da, parasının da kâfi oranda olacağına ve sadece kendisine değil, torunlarına dahi yeteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında komşusunun çocuğu olduğunu görmek kendisi için sürpriz gelişmeler olacağına, kısmetinizin açılacağına işaret eder.

Kahve falında komşunun çocuğunu kaybetmek beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, sorunları ortadan kaldıracağına, kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına ve aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine delalet eder.

Kahve falında komşunun erkek çocuğunu görmek kendisine düşmanlık besleyen kişiler tarafından zarara uğratılacağına ve hayırlı olarak girdiği bir işin kendisine zarar verecek bir duruma döneceğine, aradaki buzların eritileceğine tabir olunur.

Kahve falında komşunun çocuğunu emzirmek çok büyük işlere girip yüklü miktarda kazançlar elde edeceğine, birçok hayalkırıklığı yaşayacağına, yakın bir zamanda etrafındaki insanlar ile arasının açılacağına ve gereksiz yere üzüleceğine tabir olunur.

Kahve falında komşu çocuğunun öldüğünü görmek sorunlarından kurtulacağına, kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine, sevdiği kişilerin yapacağı bazı hatalar yüzünden kalbinin kırılacağına, üzüleceğine işaret eder.

Kahve falında komşunun çocuğunu sevmek fal sahibinin gönlünün feraha ereceğine, başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında komşusunun erkek çocuğu olduğunu görmek hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına, hak yolunda bir yaşam süreceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top