Kahve falında koli kutu görmek

Kahve falında koli kutu görmek hayallere kendini çok fazla kaptıracağına ve bu nedenle de çok üzüleceğine, refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, güzel huylarını terk edeceğine, inancını bir kenara atacağına, ün sahibi birisi olunacağına, hayallerine ulaşacağına, sürekli tartışacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine, hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine ve kendisini korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına, verimi ve başarıyı yakalayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında koli kutu gördüyseniz:

  • Oldukça romantik veya dokunaklı gelişmeler söz konusu olabilir.

Kahve falında koli kutuları görmek çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında koli kutu görmek ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, kalp kırmayacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine yorulur.

Kahve falında yumurta kolisi görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, bazı kısmetsizlikler ve üzüntüler yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bir koli kitap görmek verilen kararların geri çekileceğine, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında evde koli görmek çok büyük bir sevgi ve azimle ibadetlere devam edileceğine, kişinin eğitim hayatından başlayarak iş hayatı ve tüm hayatı boyunca çok başarılı olacağına tabir olunur.

Kahve falında koli halinde yumurta görmek insanlar arasında yüceleceğine, saygınlık göreceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, işinin başından ayrılmayacağına tabir olunur.

Kahve falında koli yumurta görmek her işinin yolunda ve sorunsuz gideceğine, inancına hep sadık kalarak yaşayacağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında koli açmak bunun da hayatındaki en isabetli karar olacağına, yeni mallara sahip olacağına, olanaklarının ve yaşam standartlarının çok daha iyi hale geleceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top