Kahve falında kocasıyla dudaktan öpüşmek

Kahve falında kocasıyla dudaktan öpüşmek böylece işlerini yoluna sokacağına, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine, güzelliklere rast gelineceğine, şükredeceğine, buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, amacına ulaşacağına bu sayede keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, para kazanma konusunda hep rahat olunacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, sağlığın bozulma noktasına geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kocasıyla dudaktan öpüşmek gördüyseniz:

  • Ani tepkiler vermeniz durumunda kendinizi zayıf veya zor bir duruma düşürebilirsiniz.

Kahve falında kocasını dudaktan öpmek toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına işaret eder.

Kahve falında kocasıyla dudaktan öpüşmek hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına, bir sebeple sıkıntılı zamanlar yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında tanımadığı biriyle dudaktan öpüşmek ünlü biri olarak herkesin saygısını kazanacak olan kişinin yaşamı boyunca ismini duyuracak işler yapacağına, fal sahibi için yine önemli bir hale geleceğine ve bugün içinde bulunulan bir sorunun çözümü için çok sıkışılan bir zamanda çıkış yolu olacağına alamet eder.

Kahve falında dudakta kırmızı ruj görmek kendisini günahkar ve münafık kılacak şeylerden elini ve nefsini sakınacağına, kötü alışkanlıklarından arınacağına, doğru yolu bulacağına, dinde olgunlaşacağına, hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine, başarının adım adım yaklaşacağına delalet eder.

Kahve falında dudağından öpüldüğünü görmek güllük gülistanlık olacağına, şansının açılacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, çok büyük üzüntüler ve stres yaşanan bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bir erkeği dudağından öptüğünü görmek zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine alamet eder.

Kahve falında dudaklarına ruj sürmek dertlerin ve endişelerin son bulacağına, birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına, bu durumunda kısır bir döngüye dönüşeceğine tabir olunur.

Kahve falında erkeği dudağından öpmek çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, işlerinin rast gideceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top