AnaSayfa / Genel / Kahve falında kocanın sigara içtiğini görmek

Kahve falında kocanın sigara içtiğini görmek

Kahve falında kocanın sigara içtiğini görmek başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine, kendi işine sahip olacağına, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine, maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine, işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına, bir sebeple çok büyük üzüntüye uğrayacağına, ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına, kendisine olan güveninin azalacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, ortaklı işlere girileceğine işaret eder.

Kahve falında kocanın sigara içtiğini gördüyseniz:

  • Başka kimselerle birlikte ekip çalışmaları yapabilirsiniz.

Kahve falında kocasını sigara içerken görmek engellere takılmadan kolayca kariyer sahibi olacağına, kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına delalet eder.

Kahve falında kocayı sigara içerken görmek borçlarını ödemesi, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına ve bu destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine, şansının ve kısmetinin de ömür boyu açık olacağına inanılır.

Kahve falında kocasının sigara içtiğini görmek bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına, kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kocasının sigara içerken görmek olayın dışında kalanların da üzülerek etkileneceğine, eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine işarettir.

Kahve falında kocanın sigara içtiğini görmek orada ihtiyacı olan huzuru, sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına, işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kızın sigara içtiğini görmek hem de kişinin bu süreçte psikolojik olarak zayıflayacağına ve düşmanların bu durumdan yararlanmak için atağa geçeceğine, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine işaret eder.

Kahve falında sevgilini sigara içerken görmek bunun kendisine başarı ve hayır getireceğine, kötü günlerin biteceğine yorulur.

Kahve falında eski sevgilinin sigara içtiğini görmek atılacak adımlar sayesinde işlerin kısa süre içinde daha da büyüyeceğine, sıkıntı getirecek bazı olaylar yaşanacağına, rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.