AnaSayfa / Genel / Kahve falında kızının sevgilisi olduğunu görmek

Kahve falında kızının sevgilisi olduğunu görmek

Kahve falında kızının sevgilisi olduğunu görmek dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına, çaresiz hallere düşeceğine, çok zor zamanlar yaşayacağına, çok endişeli ve çok üzüntülü dönemler geçireceğine, yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve elindeki bu yeteneği çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kısa zaman içinde işinde yükseleceğine, onlar sayesinde borçlarından kurtulacağına, şansının açılacağına, hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine, iş hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine delalettir.

Kahve falında kızının sevgilisi olduğunu gördüyseniz:

  • Uzlaşmacı olmaya çalışmakta fayda var.

Kahve falında eski sevgilini başka bir kızla görmek aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine, isteklerini elde ederken zorluk çekmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kızının eski sevgilisini görmek içinin ve kafasının rahatlayacağına, keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine, eğer evli ise bir çocuk sahibi olacağına tabir olunur.

Kahve falında hoşlandığın kızla sevgili olmak bazı zevklerinden geri kalacağına, bolluk içinde yaşamaya yorulur.

Kahve falında sevgilinin kızını görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine, alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına yorulur.

Kahve falında kızını ve sevgilisini görmek iş konusunda sürekli yardım edeceğine, bildiklerini ve deneyimlerini onunla paylaşacağına, aile hayatında çok rahat ve huzurlu dönemlerin yakında olduğuna, çok başarılı işlere girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sevgilini kızla görmek bir daha olur olmadık yerlerde, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına, yavaş yavaş toparlanarak, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bir kızla sevgili olmak istenilenlere ulaşmakta güçlük çekilmeyeceğine, kişinin evlatlarının artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında güzel bir kızla sevgili olmak sevdiği kişilere yardım edeceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine ve aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.