AnaSayfa / Genel / Kahve falında kıyametin yaklaştığını duymak

Kahve falında kıyametin yaklaştığını duymak

Kahve falında kıyametin yaklaştığını duymak yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına, büyük bir üzüntü yaşayacağına, iş hayatında da keza aynı başarıyı devam ettireceğine, hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, hayırlı bir kısmet ile çok güzel kararlar verileceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, sorunlarını, sıkıntılarını, geride bırakacağına tabir olunur.

Kahve falında kıyametin yaklaştığını duymak gördüyseniz:

  • İlerlemeye açık, önemli fikirleriniz var.

Kahve falında kıyamet gününü duymak günden güne daha büyük zorluklarla karşılaşılacağına, alacağı borçları vaktinde ödeyemediği için arkadaş çevresiyle de arasının bozulacağına delalet eder.

Kahve falında kıyamet kopacağını duymak işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına, kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği ama bir türlü sermaye bulamadığı bir işi arkadaşlarının yardımcı olması ile yakın bir zamanda gerçekleştireceğine alamet eder.

Kahve falında kıyamet koptuğunu duymak böylelikle sıkıntılarının ve sorunlarının en büyük kaynağını aşma imkânı elde edeceğine, çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine inanılır.

Kahve falında kıyameti duymak uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, sorunlarının çözümü için daha iyi adımlar atacağına inanılır.

Kahve falında kıyamet kopmasını duymak işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, keyfinin ve moralinin bozulacağına ve zor günler geçireceğine inanılır.

Kahve falında kıyametin yaklaştığını duymak gönlünü Allah sevgisi ile dolduracağına, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, girilen bazı işlerden zararlı çıkılacağına ve kazanılan başarıları kıskanan kişiler tarafından sıkıntıya sokulacağına rivayet eder. Büyük üzüntüler yaşanacağına inanılır.

Kahve falında kıyametin kopacağını duymak kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, yarasını saracağına rivayet eder.

Kahve falında kıyamet kopmak zenginliği ile göz dolduran ve rahat bir hayata sahip olan biri olacağına, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir