AnaSayfa / Genel / Kahve falında kırık cam atmak

Kahve falında kırık cam atmak

Kahve falında kırık cam atmak hayırlı kazançlar elde edeceğine, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına, dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına, şansının yaver gideceğine, kısmetlerinin her daim açık olacağına, eş, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına, büyük aşamalar kaydedeceğine, çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, kişinin çevresinde zenginliği ile nam salacağına, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kırık cam atmak gördüyseniz:

  • Bazı konulara olumlu yaklaşmakta zorlanabilirsiniz veya zorlayıcı olaylar sizi yorabilir.

Kahve falında kırık cam atmak çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına ve güzel ve sevinçli günler görüleceğine, yeni bir projenin başına geçirileceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında cam kırıkları yutmak kimden akıl soracağına, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına delalettir.

Kahve falında cam kırığını süpürmek kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ağzında cam kırıkları olduğunu görmek hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına yorulur.

Kahve falında cam kırığı toplamak işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına alamet eder.

Kahve falında kırık cam vazo görmek tahsilli, diplomalı kimse olacağına, makam ve rütbe edineceğine, ağlayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında cam kırıkları yemek ne yapılırsa yapılsın işin başında durulmadığı için bir türlü sonuç vermeyeceğine, yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacağına delalettir.

Kahve falında ağzında cam kırıkları görmek maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine, tutumlu ve elisıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.