AnaSayfa / Genel / Kahve falında kiraz ağacına çıkmak

Kahve falında kiraz ağacına çıkmak

Kahve falında kiraz ağacına çıkmak sevilen bir dostu kaybetmeye, yurtdışına gidileceğine, yasaklı ve günahlı işler yapacağına, insanları kıracağına ve üzeceğine, kendine çeki düzen vereceğine, yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine ve tekrar edilmeyeceğine, sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına, iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine, parasal sıkıntıların son bulacağına, refah düzeyinin artacağına, maddi gücünün, keyfinin, neşesinin de yerine geleceğine inanılır.

Kahve falında kiraz ağacına çıkmak gördüyseniz:

  • Olayların üstüne korkusuzca, gözünü budaktan sakınmadan gitmelisiniz.

Kahve falında kiraz ağacına çıkmak önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına yorulur.

Kahve falında ağacında kiraz görmek yaptığı her işle daha fazla tanınacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine delalet eder.

Kahve falında ağaçtan kiraz toplayıp yemek büyük bir çalışma içine girmişken yaşayacağı kötü olaylar yüzünden çok üzüleceğine, istemeden birçok fırsatı kaçıracağına, sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ağaçta kiraz yemek ne yapılırsa yapılsın işin başında durulmadığı için bir türlü sonuç vermeyeceğine, özellikle yakın çevresinden beklemediği olumsuz davranışlar görmesi yüzünden canının sıkılacağına tabir olunur.

Kahve falında ağaçtan kiraz koparıp yemek hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, ancak sorun yaratan olaylardan bir türlü kurtulamayacağına, bulacağı pratik çözümler ile sorunlarını ortadan kaldıracağına, büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kiraz ağacının çiçek açtığını görmek tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde yeni işlere girileceğine, kişinin gönül hoşluğu ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kiraz ağacı görmek dertlerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına ve uzun zamandan beri ters giden işlerinin düzeleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ağaçtan kiraz yediğini görmek hayırlı bir kısmet ile karşılaşılacağına, sorunlarının yakında biteceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir