Kahve falında kilim satmak

Kahve falında kilim satmak uzun süre bu olayın etkisinden kurtulamayacağına, bol muhabbette kalacağına, üzüntülerin sevince dönüşeceğine ve hastalıkların son bulacağına, birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, fal sahibinin hayat koşturmacası içinde sürekli yorulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, uykusuz ve halsiz düşeceğine delalet eder.

Kahve falında kilim satmak gördüyseniz:

  • İçki, kumar veya benzeri şeylerden uzak durmalı ya da en azından ölçüyü elden kaçırmamalısınız.

Kahve falında kilim satmak Allah’ın hayırlarından, lütuflarından ve iyiliklerinden nasiplenmeye, erken evlilik yapacağına rivayet eder.

Kahve falında kilim görmek maddi ve manevi olarak rahat edileceğine, güzel ve rahat bir yaşamı olacağına tabir olunur.

Kahve falında beyaz kilim görmek işlerinin rast gideceğine, hayatının kolaylaşacağına, sevip saydığı bir birey olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında dokuma kilim görmek büyük kazançlar elde edeceğine ve kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı çalışmalar yapacağına, üzüntülerin sevince döneceğine ve hem aile için hem sosyal çevre için güzel sürprizler yapılacağına işarettir.

Kahve falında kilim yıkamak uzun zamandan beri kötü gibi duran sağlık durumunun aksine çok güçlü olduğuna, fal sahibinin, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonara da olacağına, para, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine işarettir.

Kahve falında birinden kilim almak yaşanan sıkıntıların herhangi bir sorun yaratmayacağına, işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına işarettir.

Kahve falında kilim sermek çok büyük başarılara kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine delalettir.

Kahve falında tozlu kilim görmek maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine ve aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına, sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir