Kahve falında kılıçla kovalanmak

Kahve falında kılıçla kovalanmak helal rızıklara kavuşulacağına, işlerinin istediği gibi gerçekleştirebileceğine, çok büyük ve sorunlu işlere girip hiç ummadığı kadar büyük zararlara uğrayacağına, kar sağlayacağı işlere gireceğine, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına, mutluluğunun, kazancının ve rahatlığının daim olacağına, huzurlu bir hayat süreceğine, gönlünün ferahlayacağına, sevinçli ve güzel bir haber alınacağına delalet eder.

Kahve falında kılıçla kovalanmak gördüyseniz:

  • Yapmak istediğiniz şeyler için biraz daha gayret göstermelisiniz.

Kahve falında kılıçla kovalanmak kötü yola sapmayacağına ve hak yemeyeceğine, imrenilecek bir ev yaşantısının olacağına rivayet eder.

Kahve falında kılıç balığı tuttuğunu görmek müjdeli haberler alacağına ve hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine, ferahlığa çıkılacağına, yüzün güleceğine delalettir.

Kahve falında kılıçla kesilmek dostlarını da iyi seçeceğine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına işaret eder.

Kahve falında kılıçlarla savaşmak atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına ve tüm zararlarını telafi edeceğine, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına işaret eder.

Kahve falında kılıçla savaşmak bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına tabir olunur.

Kahve falında kılıç saplamak sevdikleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağına, onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, biraz olsun hafifleyeceğine ve hayatın belli bir oranda sıradanlaşarak kişiye nefes alacak zaman kazandıracağına alamet eder.

Kahve falında kılıç hediye almak iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına, kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ışın kılıcı görmek yaşam kolaylığı içine gireceğine, hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top