AnaSayfa / Genel / Kahve falında kibritle sigara yakmak

Kahve falında kibritle sigara yakmak

Kahve falında kibritle sigara yakmak insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına, içinde bulundukları zor durumları birlikte çözeceklerine, gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına, varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına ve dertlerin sona ereceğine, sorunlarının daha büyük bir hal alacağına, hayırsız ve gereksiz kişilerle muhatap olacağına, gerekirse bulunduğu ortamı terk edeceğine, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, rahat bir hayat sürüleceğine ve yeni bir haneye sahip olunacağına alamet eder.

Kahve falında kibritle sigara yakmak gördüyseniz:

  • Bir tanıdığınızın başından geçmiş doğaüstü bir olayı dinleyebilirsiniz.

Kahve falında kibritle sigara yakmak pis yollara gireceğine ve fesat kişilerle söz birliği edip, onların gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı rezil olacağına, alınan önlemlerin herhangi bir yarar sağlamayacağı, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kibritle mum yakmak büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, ancak daha sonra sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine, geçici olarak rahatsızlanacağına delalet eder.

Kahve falında kibritle ateş yakmak yarattığı üzücü durumun ortadan kalkacağına, özellikle yatırım ve iş konularında desteğe ihtiyaç duyulacağına tabir olunur.

Kahve falında kibrit söndürmek kendisine ev ve araba gibi şeyler alarak büyük bir zenginliğe kavuşacağına, elinde bulunan imkânları kaybedeceğine, zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına delalettir.

Kahve falında ölüden kibrit almak ilk etapta durumu kaldıramayacağına, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine delalet eder.

Kahve falında kutu kibrit görmek çok büyük kazançlar elde edileceğine, üzüntü duyulan ve endişe edilen olaylardan kurtuluşa erileceğine, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına böylece ümitlerini, cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine yorulur.

Kahve falında kibrit yaktığını görmek yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine, çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına ve bu sayede en doğru kararı vereceğine işaret eder.

Kahve falında kibrit kutusu görmek dertlerin ve endişelerin son bulacağına, helal olan yollardan da geniş rızık ve zenginlik elde edeceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.