AnaSayfa / Genel / Kahve falında kertenkele kuyruğu görmek

Kahve falında kertenkele kuyruğu görmek

Kahve falında kertenkele kuyruğu görmek insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, bolluğa, berekete, kişinin kafasının rahat edeceğine, istenen her şeye çok kısa bir süre içinde ve çok sıkıntı çekmeden kavuşulacağına, dertlerin, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine, Allah’ın kendisine atlatamayacağı dertler, üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına, ilk başlarda iyi kazanmasa da, zamanla daha çok para elde edeceğine, tanınmayan birini gurbete yollamak ise kişinin işle alakalı bir görev yüzünden yurt dışına ya da çok uzak bir yola çıkacağına delalettir.

Kahve falında kertenkele kuyruğu gördüyseniz:

  • Karlı sonuçlar elde etmek için pratik olmanız gerekiyor.

Kahve falında kuyruksuz kertenkele görmek yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, hayatının ilerleyen zamanlarında kendisini kanıtlayabileceği bir fırsat yakalayarak kısa süre içinde şöhret olacağına inanılır.

Kahve falında uzun kuyruklu kertenkele görmek sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına, bekarlar için de kalabalık bir ailesi olan kişi ile evlilik gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kertenkele kuyruğu görmek iflas edeceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine, düzeninin bozulacağına, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına delalet eder.

Kahve falında kuyruğu kopmuş kertenkele görmek kazandığı paranın bereketinin olmayacağına, sıkıntı çekeceği ve üzüleceği bir ortama gireceğine, kişinin yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına yorulur.

Kahve falında iri kertenkele görmek çok daha kötü durumlara düşüleceğine, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, zor zamanların ferahlığa çıkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yeşil renkte kertenkele görmek şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine, sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine tabir olunur.

Kahve falında yatağın altında kertenkele görmek kolay ve eğlenceli bir hayat geçireceğine, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına, aile bireyleri arasında büyük bir işbirliği yapılacağına ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine delalettir.

Kahve falında fare ve kertenkele görmek zarar edilen bir dönemin biteceğine, yaşanan ekonomik sorunların aile bireyleri ile birlikte atılacak adımlar sayesinde sona ereceğine, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir