Kahve falında kendinde bıyık görmek

Kahve falında kendinde bıyık görmek büyük bir mala sahip olacağına, gönlünden geçen her şeye kavuşan, mutlu bir insan olunacağına, kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına, yaptığı hatalardan ders alacağına, bazı pişmanlıklar yaşayacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, sonunda maddi zarara gireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, götürüsünün, getirisinden daha fazla olacağına, emeklerinin boşa gideceğine tabir olunur.

Kahve falında kendinde bıyık gördüyseniz:

  • Rekabet veya mücadele gerektiren işlere kalkışabilir, başardıklarınızdan keyif alabilirsiniz.

Kahve falında bıyıkları olduğunu görmek borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine, malını ve parasını kaybedeceğine ve bununla kalmayarak hayal kırıklığı yaşayarak mutsuz olacağına delalettir.

Kahve falında bıyık traş etmek görülen fotoğraftaki görüntü belirsiz ise iş alanında zor bir döneme girileceğine, sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine delalettir.

Kahve falında bıyık temizlemek sorun yaşasalar da her sıkıntının hane içinde kalacağına, verilen sözlerin tutulacağına ve rahat edileceğine yorulur.

Kahve falında bıyık traş olmak hem ruhsal hem parasal olarak çok iyi olunacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine delalet eder.

Kahve falında başkasının bıyık bıraktığını görmek uzun süreden beri ödenemeyen borçlarını ödeyeceğine, stresten ve sinirden uzak bir hayat seçeceğine ve kendisine çok iyi baktığı, dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine inanılır.

Kahve falında bıyıksız birini bıyıklı görmek büyük bir karar verileceğine, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına, güzel huylarını terk edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bıyıklı bebek görmek güzel başlayan bir ortaklığın işlerin kötü gitmesi üzerine bitme noktasına gelineceğine ve sıkıntıdan ötürü neredeyse hasta olunacağına, hızlanacağına tabir olunur.

Kahve falında sakal bıyık çıktığını görmek o kimse tarafından kalbinin kırılacağına, iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir