AnaSayfa / Genel / Kahve falında kendi saçımızı kesmek

Kahve falında kendi saçımızı kesmek

Kahve falında kendi saçımızı kesmek ticaretin önünün açılacağına, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına, bazı kişiler ile gireceği bir işte kısa süreli bir başarının ardından üzüleceği bir duruma düşeceğine, aksiliklerin baş göstereceğine, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, şifa göreceğine, onlarla keyifli zamanlar geçireceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına, mutluluğu, huzuru, keyfi, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı da başaracağına delalet eder.

Kahve falında kendi saçımızı kesmek gördüyseniz:

  • Sevdiğinizle uzun bir yola çıkabilirsiniz.

Kahve falında saç bıyık kesmek kişinin en lüks evlere, arabalara ve topraklara sahip olacağına, tabiri caizse yüzünün düşmesine neden olacağına tabir olunur.

Kahve falında başkasını saçını kesmek yaptığı kötü ve zalimce şeylerden pişman olacağına, tövbe edip hak yolunu seçeceğine, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına rivayet eder.

Kahve falında saçı makasla kesmek ruhani önderlik yapacağına, gelirinin sürekli olacağına inanılır.

Kahve falında saç kesmek istemek sağlığın bozulma noktasına geleceğine, başarıyı, kazancı, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına yorulur.

Kahve falında saçını bıçakla kesmek çok büyük başarılar kazanacağına, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına ve zarar üstüne zarar edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında saçı kesmek onunla ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine ve bu kişi ile ilerde hem iş ortaklığı yapacağına, kısa vadedeki bütün hedeflere ulaşılacağına işarettir.

Kahve falında erkeğin saç kesmek yoksul ve düşkün bir hayat süreceğine, ardın karşısına bazı sorunlar çıkacağına, bu sorunların gittikçe büyüyeceğine alamet eder.

Kahve falında saçlarımı kesmek iş ve aile konusunda diğer insanlara daima yol göstereceğine ve işle ilgili olarak yapılan her şeyde büyük başarı kazandıracağına, hastalanacağına, borçlanacağına ve zor zamanlar geçireceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir