AnaSayfa / Genel / Kahve falında kendi göz görmek

Kahve falında kendi göz görmek

Kahve falında kendi göz görmek geçim derdine düşeceğine ve kötü şeyler yaşayacağına, yakın bir zaman içinde çalışma hayatı ile ilgili çok büyük adımlar atacağına, eline geçen kazanç ile istediği gibi rahat hareket edemeyeceğine, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine, yetkili bir göreve atanacağına, evlatlarını bu şekilde yetiştireceğine, kişinin afiyette, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına, sıkıntılardan, sorunlardan, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kendi göz gördüyseniz:

  • Genelde biraz mutsuzluk oyunu oynuyorsunuz.

Kahve falında gözlerini kırmızı görmek yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine, bazı konser etkinliklerine katılacağına ya da sinema filmi izleyeceğine işarettir.

Kahve falında arkadaşını mavi gözlü görmek iş hayatındaki saygın yerini kaybedeceğine, parasının ve malının artacağına, eline yeni fırsatların geçeceğine alamet eder.

Kahve falında kendi gözlerinin kör olduğunu görmek çok zor koşullarda bile çok büyük başarılara imza atacağına, uzun zamandan beri iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gözünde bir şey çıktığını görmek işinde de istediği başarıyı yakalayacağına, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında başkasının gözünün çıktığını görmek sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına delalet eder.

Kahve falında eşinin gözlerinin kör olduğunu görmek onlardan fayda göreceğine, doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına, cesaret gerektiren işlere gireceğine rivayet eder.

Kahve falında gözlerini hasta görmek rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, gönlünce bir hayata kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mavi gözlü olduğunu görmek eğlenceli günler yaşayacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir