AnaSayfa / Genel / Kahve falında kendi gölgesini görmek

Kahve falında kendi gölgesini görmek

Kahve falında kendi gölgesini görmek sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, işlerin içinden çıkılmaz bir hal alacağına, maddi durumunun ve imkânlarının çok daha iyi olacağına, maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine, işlerin herkes tarafından alkışlanacağına, sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına, bir sebeple kendisine yeni bir yol çizmek zorunda kalacağına, büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, bu zarar yüzünden çok zor bir döneme gireceğine, yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına yorulur.

Kahve falında kendi gölgesini gördüyseniz:

  • Yatırımlar, anlaşmalar veya tahsil edilecek borçlar kanalıyla maddi bir kazanç söz konusu olabilir.

Kahve falında ağaç gölgesi görmek bekar ise evleneceğine, daha sonra hayırlı bir kısmet ile evleneceğine alamet etmektedir.

Kahve falında gölgede olmak eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, zararsız görünen bir olayın birçok problem doğuracağına işaret eder.

Kahve falında gölge oyunu görmek ekmeğini alın teri ile kazanacağına, onlardan yana üzüntüye düşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında adam gölgesi görmek ancak yılmayacağına, çok büyük çaba sarfedeceğine, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ağaç gölgesinde oturmak yüzünü güldürecek kısmetlerini de arttıracak adımlar atacağına, günahkâr olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında melek gölgesi görmek hane içinde eski mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, ancak üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, fal sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gölgede yürümek hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların Allah katında kabul edileceğine işarettir.

Kahve falında gölgeye oturmak yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, fakir fukaranın karnının doyurulacağına, sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir