AnaSayfa / Genel / Kahve falında kendi etini kesmek

Kahve falında kendi etini kesmek

Kahve falında kendi etini kesmek kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, yeni bir ortaklıktan ötürü kısa süreli de olsa bir bocalama dönemi geçirileceğine, dertleri biteceğine, çok ağır ve zor işleri daha kolay ve kısa zaman içinde yapacağına, her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına ve kendisine yardım için canla başla çalışan bu insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine, ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına, başarısının artacağına, yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine ve takdir edilen bir iş sahibi olacağına, başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kendi etini kesmek gördüyseniz:

  • Fazla bonkör veya fazla iyi tavırlarınız karşı taraf tarafından suistimal edilebilir.

Kahve falında inek eti kesmek zor zamanlar geçireceğine, etrafındaki insanlardan bir kısmı tarafından dışlanacağına, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yılan eti kesmek huzurunun ve mutluluğunun da azalacağına, bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine ya da bir ihalede ön sıraya girileceğine ya da yalan ve dolanla insanlardan para toplanacağına tabir olunur.

Kahve falında insan etini kesmek tüm maddi ve manevi sorunların ereceğine, sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında tırnak eti kesmek heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine işaret eder.

Kahve falında çiğ et kesmek uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına rivayet eder.

Kahve falında et kesmek yapılan çalışmalardan ötürü büyük borçlar altına gireceğine ve sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, başarıya giden yolunun aydınlık olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında donmuş et kesmek sürekli sorunlar ile meşgul olacağına, problemlerinin bitmek bilmeyeceğine, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına delalettir.

Kahve falında pişmiş et kesmek bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine, rahatı kaçıracak bir dedikoduya konu olunacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine, iyileşeceğine, mallarının ve parasının çoğalacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.