AnaSayfa / Genel / Kahve falında kemik görmek

Kahve falında kemik görmek

Kahve falında kemik görmek yeni bir haneye sahip olunacağına, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine, çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına ve çok ses getireceğine, güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine, iyiliklerden yüz çevirmeye, bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olacağına ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde adından sıkça söz ettireceğine, hedeflerin gerçekleşeceğine, sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına tabir olunur.

Kahve falında kemik gördüyseniz:

  • Hangi ilişki ya da iş birlikleriniz faydalı hangileri değil karar vermeniz gerekebilir.

Kahve falında ölmüş kişinin kemiklerini görmek işlerinin hiç beklemediği kadar kazanç getireceğine ve kariyerinde çok büyük sıçrama yapacağına, imkânlarının çoğalacağına, isteklerinin yerine geleceğine inanılır.

Kahve falında inek kemiği görmek ruh sağlığının bozulacağına, güzel, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına işaret eder.

Kahve falında kemik kırmak çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına, uzun bir zamandan beri devam eden sorunlarını yakında ortadan kaldıracağına, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ölmüş birinin kemiklerini görmek Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine inanılır.

Kahve falında insan eti ve kemiği görmek özlem ve hasret çekeceği günlerin çok uzun süreceğine, hastalıklarından ve borçlarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kemikli et görmek eline geçen fırsatların bazı olaylar yaratacağına, kazançlı adımlar atılacağına yorulur.

Kahve falında köpeklere kemik atmak maddi yükümlülüklerinin azalacağına, yaşamına renk geleceğine alamet eder.

Kahve falında kemikli et kaynatmak bilgi ile donanacağına, ancak daha sonra bu kararı düzelteceğine, bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir