AnaSayfa / Genel / Kahve falında kelebek kanadı görmek

Kahve falında kelebek kanadı görmek

Kahve falında kelebek kanadı görmek her geçen günün daha sıkıntılı bir şekilde biteceğine, rakiplerini geride bırakacağına, terfi edeceğine, elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına, her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına ve bu durumu çok büyük ve çok yararlı bir avantaja çevireceğine, karamsar ruh halinden kurtulacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine, kaçırılan fırsatların tekrar yakalanacağına, borçlarının kapanacağına ve yaşamının daha kolay hale geleceğine, hayırlı bir kazanç kapısı elde edileceğine rivayet eder.

Kahve falında kelebek kanadı gördüyseniz:

  • Diplomatik yolları kullanırsanız karlı çıkarsınız.

Kahve falında kanadı kırık kelebek görmek güzel günlerle tanışılacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, ekmek kapılarının kapanacağına yorulur.

Kahve falında kelebek kanadı görmek kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine ancak daha sonra sıkıntıların ortadan kalkacağına, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına alamet eder.

Kahve falında uçan kelebek görmek iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, mutluluk sayesinde işlerinin daha da artacağına, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kelebekli küpe görmek sıkıntısının biteceğine, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında evde kelebekler görmek esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine rivayet eder.

Kahve falında suyun içinde kelebek görmek saygınlık kazanacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, bolluğa, berekete, kişinin kafasının rahat edeceğine delalettir.

Kahve falında kelebeğin üzerine konduğunu görmek sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına, iş hayatında çok büyük ihanetler göreceğine, zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçirileceğine alamet eder.

Kahve falında kelebek kovalamak kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına, çok daha güzel ve hayırlı işlere gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.