AnaSayfa / Genel / Kahve falında kediyi severken görmek

Kahve falında kediyi severken görmek

Kahve falında kediyi severken görmek ömrünüz boyunca hanenizden hayır ve bereketin eksik olmayacağına, yolunda ve güzel giden hayatının bozulacağına, her iki cihanda da cenneti bulmak için mücadele edeceğine, çalışmalarda bazı hatalarla karşılaşılacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, her zaman çok mutlu olacağına ve rahat edeceğine, güzel zamanlar geçireceğine, çevresinin kendisine olan beğenisini ve takdirini sunacağına alamet eder.

Kahve falında kediyi severken gördüyseniz:

  • Sizin harekete geçmeniz gerekiyor.

Kahve falında kediyi severken görmek kendisine düşmanlık besleyen kişiler tarafından zarara uğratılacağına ve hayırlı olarak girdiği bir işin kendisine zarar verecek bir duruma döneceğine, inancına aykırı olacak isteklerine yenilmeyeceğine alamet ederken bir diğer yandan da güç ve kudret sahibi olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kedi severken görmek kendi işlerini çok iyi bir seviyeye getiren fal sahibinin başka insanların da yardımına koşacağına, böylece diğer insanların da dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına ve kısa süreli bir sorun yaşanacağına ancak daha sonra durumun daha iyiye gideceğine delalettir.

Kahve falında köpeği severken görmek ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok aranan ve dikkat çeken bir kişi olacağına, aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine yorulur.

Kahve falında köpek severken görmek maddi ve manevi olarak bazı sorunlarla karşılaşılacağına, problemlerini kısa sürede çözüme kavuşturacağına tabir olunur.

Kahve falında sevdiğini başkasını severken görmek işlerine engel olan kişiler ile ilişkilerini koparacağına ve daha iyi bir hayata kavuşacağı bir işe gireceğine, maddi olarak çok büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında bebek severken görmek fal sahibinin mutlu olmasına vesile olacak güzel olaylar yaşayacağına, isyan ve sitem edeceği bir süreçten geçeceğine işarettir.

Kahve falında severek ayrılmak kendisine uzun süre gelemediği gibi işte de moralsizliği nedeniyle sıkıntı yaşayacağına, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine ve iyi noktalara ulaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında gri kedi görmek onuruna ve şerefine leke süreceğine, amaçlarının da gerçekleşeceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir