Kahve falında kediye su atmak

Kahve falında kediye su atmak yapacağı girişimlerin ve alacağı kararların kendisine çok olumlu neticeler sağlayacağına, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine, uğranılan zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına, maddi zorluklara rağmen yine de hak yolundan ayrılmadan, şükrederek yaşayacağına, sıkıntı çekilen olayların kısa süre içinde çok sorun yaratacağına, kişinin şifaya kavuşacağına, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kediye su atmak gördüyseniz:

  • Kadınsanız, eşiniz ya da sevgiliniz bazı etkinlikler yüzünden size yaklaşmakta zorluk çekebilir.

Kahve falında kediye su atmak yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine, mal ve para yönünden büyük bir zarara uğrayacağına alamet eder.

Kahve falında kediyi suya atmak güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine ve eline geçen kazancı Allah yolunda harcayacağına işarettir.

Kahve falında camdan kedi atmak işle ilgili olarak bir zarar yaşanacağına, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına işarettir.

Kahve falında pencereden kedi atmak bunları aşmak için büyük çaba sarf edeceğine, çok zor zamanları kolay bir şekilde ve zarara uğramadan atlatacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına ve karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine işaret eder.

Kahve falında kedi atmak makbul olan mallardan alın terinin ve emeklerinin karşılığında hak ettiği şekilde nasipleneceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına yorulur.

Kahve falında kedilere balık atmak olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına, hayatındaki en önemli ve en temel sorunun aşmış olacağına delalet eder.

Kahve falında kediye taş atmak üzüntülerini ve sorunlarını bu sayede sona erdireceğine, alacağı hayırlı haberler ile çok mutlu olacağına işarettir.

Kahve falında kediye tekme atmak deneyim kazanacağına ve yaşama karşı daha güçlü, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, kişinin zor günlerden geçeceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir