Kahve falında kayan toprak görmek

Kahve falında kayan toprak görmek sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine, işlerin günden güne daha da artacağına,  hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına, büyük bir borcun altına gireceğine ve kazancının günden güne azalacağına, güzel günlere kavuşacağına, bir sebeple çok zor ve başını ağrıtacak durumlar yaşayacağına, hayallerin gerçekleşeceğine ve huzurlu ve mutlu bir aile hayatında kavuşulacağına alamet eder.

Kahve falında kayan toprak gördüyseniz:

  • İstediğiniz veya beklediğiniz anlaşmalar veya işler sonuçlanabilir.

Kahve falında kayan toprak görmek dileklerin ve duaların kabul olacağına, hastalıkların biteceğine, fal sahibinin eğlenceli günler geçireceğine ve stres atacağına işarettir.

Kahve falında kayan yıldıza bakıp dilek tutmak büyük fırsatlar yakalayacağına, yaşanan güzel olayların çok geride kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında buzda kayan görmek hep aradığı rahatlığa ve kolaylığa kavuşacağına, kendisini çok zor durumlar içinde bulacağına yorulur.

Kahve falında kayanın yuvarlandığını görmek müjdeli haberler alacağına, olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, rahat edeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, işlerine dört elle sarılacağına tabir olunur.

Kahve falında kayanın üstünde oturmak adından söz ettirecek adımlar atacağına, aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, yapılan işlerin yeterli kazanç sağlamayacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine delalettir.

Kahve falında kayan araba görmek yaşamının uzun olacağına, kısmetinin artacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine işaret eder.

Kahve falında kayanın üstüne oturmak yaşamının bir dönemindekilerin hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine, eline geçen paraları tutamayacağına delalettir.

Kahve falında kayanın üzerine çıkmak akıllıca adımlar atılması sayesinde çok kötü giden çalışmaların düzene gireceğine ve çok mutlu olunacağına, ancak durumundan kurtulmazsa kendisini çok bereketli ve güzel zamanlardan mahrum bırakacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir