Kahve falında katmer yediğini görmek

Kahve falında katmer yediğini görmek yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına, uğursuzluğun kendisine hiç yaklaşmayacağına ve Allah’ın kendisine her zaman yardım edeceğine, zarar gördüğü insanlarla hesaplaşacağına, borçluysa borcunu ödeyeceğine, psikolojik olarak toparlanacağına, dünyevi hayatında bol nimete kavuşacağına, yeni bir iş kapısı bulunacağına, geleceğinizin güzel olacağına alamet eder.

Kahve falında katmer yediğini gördüyseniz:

  • Hayata çok olumlu gözlerle bakacağınız için çevrenizdeki sizinle ilgili olmayan anlaşmazlıkları bile düzeltebilecek yapıda olacaksınız.

Kahve falında katmer yediğini görmek kişinin bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına işaret eder.

Kahve falında katmer görmek kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine, yaşamı boyunca kendinden çok önce onları düşüneceğine, onlar için çabalayacağına alamet eder.

Kahve falında katmer ekmek görmek yaşadığı şehirde yeni bir işe gireceğine, kendisine uygun bazı projelere girerek uzun bir zaman boyunca kendisine yarar sağlayacak kişiler ile tanışacağına rivayet eder.

Kahve falında katmer dağıtmak hikmete kavuşacağına, elinde olan bir miktar paranın yakın bir zaman içinde gereksiz bir şey için harcanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında katmer ekmeği görmek eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına, mutlu ve güzel günler yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında katmer almak büyük sıkıntılara ve üzüntülere yol açacağına, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine delalettir.

Kahve falında katmer yaptığını görmek elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına ve maddi zorluklar yaşaması yüzünden aile saadetine de gölge düşeceğine, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine ve en doğru olanı bu sayede bulacağına rivayet eder.

Kahve falında katmer pişirmek işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine, yaptığı bazı hayatlardan ötürü kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına, zor ve karamsar günler geçireceğine ve ruhsal olarak yıpranacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir