Kahve falında kaşların birleşmesini görmek

Kahve falında kaşların birleşmesini görmek para ve makam sahibi olacağına, bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına ve sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine, istenen herşeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine, elde bulunan fırsatların çok büyük bir sorun eşliğinde maddi ve manevi olarak sıkıntıya sebep olacağına, tüm bunların ardından bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, sağlığının ve ağız tadının yerinde olacağına, ondan manevi anlamda zarar göreceğine, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına ve artık bu durumu zorlamaktan vazgeçeceğine rivayet eder.

Kahve falında kaşların birleşmesini gördüyseniz:

  • Sunumunuzu hafifletmenizde ya da düşük profilde devam etmenizde fayda var.

Kahve falında kaşlarını ince almak gülen yüzünün solmasına ve gözündeki ışığın sönmesine neden olacağına, çok kısa bir süre içinde yaşanan bütün sorunların ortadan kaldırılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tek kaş olmak kendisine rakip olan kişiler tarafından zarara uğratılmaya çalışılacağına, başarılı adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına yorulur.

Kahve falında kaşını inceltmek işinize ve hanenize bereket geleceğine, bolluk içinde yaşayacağına işarettir.

Kahve falında çift kaş görmek eğer evli ise bir çocuk sahibi olacağına, yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına inanılır.

Kahve falında siyah kaş görmek daha sonra pişmanlık duyacağı sözler sarf ederek kalp kıracağına, maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kaşlarının alınmış olduğunu görmek mühim bir hastalıkla mücadele edeceğine, uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine işaret eder.

Kahve falında kaş ortasını almak kazandığı paralar ile yeni bir işe gireceğine, başarılı bir kariyere ve çok kazançlı bir işe sahip olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kaşı uzamak sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, ailesi ile rahatının ve huzurunun yerinde olacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top