AnaSayfa / Genel / Kahve falında kaş ve bıyık görmek

Kahve falında kaş ve bıyık görmek

Kahve falında kaş ve bıyık görmek yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, esenliği bulacağına, uğranmış olan bütün zararların ortadan kalkacağına, herkesin çok sevdiği ve mutlu olduğu bir işle uğraşılacağına, hayırlı ameller işleyerek her geçen gün sevaplarına bir yenisini katacağına, bunun için malından ve parasından vazgeçmeyi dahi göze alacağına, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, fal sahibinin aile bireylerden birinin vefat edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kaş ve bıyık gördüyseniz:

  • İşle ilgili girişimlerinizin olumlu geri dönüşleri kendini göstermeye başlayabilir.

Kahve falında kaş ve bıyık görmek büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, dertlerinin dermanını, hastalıklarının da şifasını bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kaş ve bıyık aldırmak fal sahibinin tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, kendisini mutlu eden tüm detayları hayatına katacağına yorulur.

Kahve falında kaş bıyık aldırmak amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine, rahat bir hayat süreceğine ve devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına inanılır.

Kahve falında kaş bıyık aldığını görmek yaşayacağınız maddi sıkıntıları hemen atlatacağınıza, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına yorulur.

Kahve falında kaş bıyık görmek namaz kılacağına, elinin dönmez, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sakal bıyık görmek çok başarılı bir kariyere sahip olmaya, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine işarettir.

Kahve falında sakal bıyık traşı olmak aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine, meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine işarettir.

Kahve falında bir kızı bıyıklı görmek aile bireyleri arasında çok büyük sorunların yaşanmasına, tartışmaların çıkmasına ve üzüntülü zamanlar geçirilmesine, sebep olacağına, kendisine zarar vermek isteyenlerin kendi dertlerine düşeceklerine ve yakın zamanda hayatında çok daha hayırlı bazı olayların yaşanacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir