Kahve falında karın üstüne yatmak

Kahve falında karın üstüne yatmak hoşsohbet birisi ile dostluk kurulacağına, sıkıntı ile geçimini sağlamaya, sıkıntı ve üzüntülerini geride bırakacağına, kişinin bu zayıf durumunun da fırsat kollayan düşmanlarının işine yarayacağına, vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına, sorunların ardı ardına geleceğine, işlerin çok kötü bir hale geleceğine, içine düşülen çıkmazdan kurtuluşa erilemeyeceğine, iş hayatında çok kısmetsiz olunacağına, sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortada kaldıracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında karın üstüne yatmak gördüyseniz:

  • Yapabileceğiniz en iyi şey daha çabuk karar vermeye çalışmanızdır.

Kahve falında karın üstüne yatmak bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine yorulur.

Kahve falında karın üstüne düşmek birçok hayalkırıklığı yaşayacağına, yakın bir zamanda etrafındaki insanlar ile arasının açılacağına ve gereksiz yere üzüleceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine inanılır.

Kahve falında karın üstüne oturmak yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine bu sayede elinin bolluğa kavuşacağına, çok büyük üzüntüler duyacağına yorulur.

Kahve falında karın içinde yatmak yükseldikçe yükseleceğine, sistemli bir şekilde işleyen bir projede yaşanacak bir aksilik yüzünden işlerin rayından çıkacağına işarettir.

Kahve falında karın altında yatmak hayal kırıklığına düşeceğine, rahatının, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine, herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine ve onu konuşacağına delalettir.

Kahve falında karın üstünde yatmak sıkıntılarının son bulacağına, yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında deniz üstüne yatmak atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, kolay yollardan rızık sahibi olacağına, geniş geniş yaşayacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine işarettir.

Kahve falında kar üstüne yatmak aksine her şeyi daha da güç hale getireceğine, aile üyeleri ile beraber ortak kararlar alırken kendisini ön plana çıkaracak söylemlerde bulunarak anlaşmazlık çıkaracağına, yaşanan bütün sorunların biteceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top