AnaSayfa / Genel / Kahve falında kaplumbağa tutmak

Kahve falında kaplumbağa tutmak

Kahve falında kaplumbağa tutmak üzüntülerin ve zorlukların biteceğine, hayat içinde çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine, uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına, mutluluğunun daim olacağına, bir sebeple falı kapatan kişinin çok sinirleneceğine, zor geçen bir dönemin yakın zaman içinde biteceğine, kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına, sorunlarını bu sayede çözeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kaplumbağa tutmak gördüyseniz:

  • Kendinizi şımartmanız strese iyi gelebilir.

Kahve falında oltayla kaplumbağa tutmak dileklerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin de tutacağına, kaçırmış olduğu fırsatlara üzülse de, daima önüne bakacağına ve bu süreçte olumsuz düşüncelere, karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine delalet eder.

Kahve falında kaplumbağa tutmak arkadaştan görülecek faydaya, ancak Allah yolunda bazı hizmetlerde bulunup mazlumlara yardım ederse kısa zaman içinde hayallerini gerçekleştirebileceğine delalet eder.

Kahve falında kedi ve kaplumbağa görmek maddi ve manevi olarak çok zor bir noktaya geleceğine, büyük başarıların göğüsleneceğine delalettir.

Kahve falında minik kaplumbağa görmek rakiplerine büyük fark atacağına, her şeye çıkarcı bir yaklaşım içinde olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında iki tane kaplumbağa görmek hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine ve yaşamını neredeyse baştan aşağı değiştirmesine vesile olacağına, dış ticarete atılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında konuşan kaplumbağa görmek hayırlı kararlar verileceğine, kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına inanılır.

Kahve falında zehirli kaplumbağa görmek başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına, ele geçecek haram mal ve paraya işaret eder.

Kahve falında deniz kaplumbağası sevmek karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, işlerin açılacağına, ele geçecek ve devamı olmayacak mala işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir