AnaSayfa / Genel / Kahve falında kapı zili görmek

Kahve falında kapı zili görmek

Kahve falında kapı zili görmek sağlığından ve ağız tadından olacağına, ailesinin öğütlerini dinleyip, sözlerinden çıkmayacağına, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine, günahların ya da hatalı davranışların kişinin ayağına dolanacağına, hayırlı terfiler alınacağına, makam ve kariyer sahibi olunacağına, helal kazanç elde edileceğine, böylece işlerini yoluna sokacağına, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına tabir olunur.

Kahve falında kapı zili gördüyseniz:

  • Planlarınızı ihtiyaçlarınıza göre düzenlemelisiniz.

Kahve falında kapı zili çaldığını görmek problemlerinin ve borçlarının da çoğalacağına, yaşanan büyük sıkıntı ve üzüntüleri ortadan kaldıracağına yorulmaktadır.

Kahve falında kapı zili görmek başarılı çalışmalara imza atacağına, atılacak adımla birlikte kendisine iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına alamet eder.

Kahve falında kapı ziline basmak çevresindeki kişileri de araya sokarak destek olacağına, iş hayatı içinde yaşadığı üzücü olaylardan kısa süre içinde kurtulacağına delalet eder.

Kahve falında kapı zile basmak kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına, bunun için malından ve parasından vazgeçmeyi dahi göze alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kapı zili çalmak sevilen bir akrabanın ihanetine uğrayacağına ve akademik alanda büyük çabalar sonucu sahip olunan mevkinin kaybedileceğine, kiracı olmaktan kurtulacağına yorulur.

Kahve falında kapı zili sesi duymak kendisine kötülük yapmak isteyen kişileri bulup adli yoldan cezalarını çekmelerini sağlayacağına, büyük fırsatların kapısını açacağına tabir olunur.

Kahve falında kapı zili duymak hayalini kurduğu ve uzun zamandan beri çaba sarf ettiği bir konuda çok büyük adımlar atacağına, Allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına rivayet eder.

Kahve falında kapı zilini çalmak sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.