AnaSayfa / Genel / Kahve falında kapı tokmağı görmek

Kahve falında kapı tokmağı görmek

Kahve falında kapı tokmağı görmek sıkıntılı durumların üstesinden gelineceğine, keyifleneceğine ve afiyette olacağına, zorlukların kolaylıkla aşılacağına, doyasıya hasret gidereceğine, iş ortamında bir tartışma yaşanacağına, helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, gireceği bir işten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve aklına gelmeyecek kadar büyük miktarda zarar edeceğine delalettir.

Kahve falında kapı tokmağı gördüyseniz:

  • Yine de, siz, sözlerinde durmalarını sağlamak için elinizden geleni yapmalısınız.

Kahve falında kapı tokmağı görmek çok rahat bir iş hayatı geçireceğine, daha kolay bir hayata kavuşacağına, yeni işlere atılacağına, sermaye elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında davul tokmağı görmek iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına, maddi olarak küçük de olda bir kazanç elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında ışıklı kapı görmek hayırlı kısmetler alacağına ve Allah’a şükredecek durumlara geleceğine, yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine alamet eder.

Kahve falında açık kapıdan içeri girmek hayat içerisinde yepyeni bir sayfa açılacağına, talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına işaret eder.

Kahve falında mavi boyalı kapı görmek sonradan da haksız olduğunu göreceğine, üzüleceğine, pişman olacağına, merdiven atlayacağına işaret eder.

Kahve falında kapı pencere kilitlemek bazı yorumculara göre ise de kişinin ahirete göç edeceğine, rahat edeceğine, ferahlayacağına tabir olunur.

Kahve falında kapı deliği görmek hayatına heyecan ve renk gelecek gelişmeler yaşayacağına, alacağı bazı iş tekliflerini değerlendirmek için kısa süreli olarak bir tatile çıkacağına delalet eder.

Kahve falında evin kapısından çıkmak şansının da yaver gitmesi ile kısa zamanda kendi işinin başına geçeceğine, evlatlarından memnun olacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir