AnaSayfa / Genel / Kahve falında kaldırım taşı sökmek

Kahve falında kaldırım taşı sökmek

Kahve falında kaldırım taşı sökmek bayram tadında bir ömür geçireceğine, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına, yapılan hatalar yüzünden elde bulunan fırsatların teker teker uçup gideceğine ve para kazanmak için verilen mücadelenin fiyaskoyla sonuçlanacağına, vefasızlık ve haksızlık göreceğine, evde dinlenmek zorunda olacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine, hayırlı bir kazanç kapısı elde edileceğine, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına, falı kapatan kişinin, bu haberden ötürü neredeyse yıkılan kişiye çok büyük bir destek olacağına işaret eder.

Kahve falında kaldırım taşı sökmek gördüyseniz:

  • Karşı taraf kendi çıkarları için, sizden fayda sağlamaya çalışabilir.

Kahve falında kaldırım taşı sökmek huzurun, keyfin ve ağız tadının kaçacağına, gelirinin azalacağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına ve rakiplerinin kendisini yenmesi nedeni ile başarısının düşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kaldırım taşı görmek sevinçli ve güzel bir haber almaya, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve inanıp, azmedip, çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına işaret eder.

Kahve falında kaldırım görmek küçük bir sermaye ile büyük kazanç sağlayacağı bir iş yapacağına, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kaldırım temizlemek eşlerine karşı baskın davranacaklarına ancak her koşulda anlayış görecekleri için bu durumun ilişkiye zarar vermeyeceğine, iyileşeceğine, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kaldırıma oturmak iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine ve aile fertleri ile miras meselesi yüzünden kavgalar yaşanacağına, hatalarından erken döneceğine delalettir.

Kahve falında kaldırımdan düşmek eski işlerinden daha iyi ve hayırlı işlere kavuşacağına, uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına işaret eder.

Kahve falında arnavut kaldırımı görmek eline geçen fırsatların kısa zaman içinde faydalarını göstereceğine, aile huzurunu sağlamak için daha çok çaba sarf edeceğine yorulur.

Kahve falında kaldırıma çıkmak yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına, çok güzel gelişmeler yaşanacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.