Kahve falında kafes içinde muhabbet kuşu görmek

Kahve falında kafes içinde muhabbet kuşu görmek yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına ve çok büyük kazançlar elde edip huzurlu bir hayat süreceğine, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına, kazancının eksilmeyeceğine, eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, kazancın düşeceğine ve sıkıntılı günler yaşanacağına, girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına, bu gelişmelerin vesile olması sayesinde çok iyi yerlere gelerek çok büyük hayır işlerinin gerçekleştirileceğine, yanlıştan uzak durarak, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir boşluğa düşüleceğine alamet eder.

Kahve falında kafes içinde muhabbet kuşu gördüyseniz:

  • Aktif olmaya çalışmalı, işlerinizi zamanında bitirmek için gerekli çabayı sarf etmelisiniz.

Kahve falında kafes içinde muhabbet kuşu görmek iş hayatında uzun bir süre boyunca neredeyse iflas etme tehlikesi ile yaşanacağına, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine inanılır.

Kahve falında kafesin içinde muhabbet kuşu görmek çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına, ancak bu kişinin yaptığı şeyden dolayı çok pişman olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kafeste muhabbet kuşları görmek ün sahibi olacağına, hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, üzüntülerin biteceğine rivayet eder.

Kahve falında kafeste muhabbet kuşu görmek insanlara bol gülücük ve olumlu enerji dağıtacağına, büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında muhabbet kuşunu kafese koymak kötü yönde hareket edeceğine, nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına, ortaklıkların ve yapılan anlaşmaların tek taraflı olarak feshedileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kafeste mavi muhabbet kuşu görmek örneğin; evlenip bekâr hayatından elini eteğini çekeceğine, gereksiz bir harcama yapılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında muhabbet kuşlarını kafeste görmek sıkıntıya düşeceğine, sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına, büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında muhabbet kuşunu kafeste görmek kalabalık bir fotoğrafta kendisini görüyorsa sevdiği insanlardan bazıları ile ayrı düşeceğine, uzunca bir süre boyunca tek başına kalacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top