AnaSayfa / Genel / Kahve falında ıslak tütün görmek

Kahve falında ıslak tütün görmek

Kahve falında ıslak tütün görmek üzüntülerin daha da artacağına, kişinin yoğun tempoyla geçen yakın geçmişinden sonra rehavete kapılacağına, bazı insanlarla fikir ve iş ortaklığı yapacağına, kendisine yöneltilecek övgü dolu sözler sayesinde moralinin düzeleceğine, ancak daha sonra bazı sorunlar yaşayacağına, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, yaşanan güzel olayların kısa sürede kötüye döneceğine, haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ıslak tütün gördüyseniz:

  • İşle ilgili çözülmesi veya anlaşılması imkansız gibi görünen konular varsa, çok yakında çözülebilir ya da olayların arkasındaki nedenler anlaşılabilir.

Kahve falında ıslak tütün görmek hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, zorluklarını aşmayı bileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tütün fidanı görmek görmediği yerlere gideceğine, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine delalet eder.

Kahve falında tarlada tütün toplamak yapılan yanlış ortaklıklar neticesinde ticari kayba uğranacağına, karşısına çıkan her fırsatı paraya çevireceğine, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına alamet eder.

Kahve falında yeşil tütün kırmak büyük maddi kazanç elde edileceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tütün sulamak eğitim aldığı branşa ve yeteneklerine göre bir işe gireceğine, zararlı kişiler yüzünden büyük sıkıntılar çekileceğine işaret eder.

Kahve falında tütün sarmak kendisi ile gururlanacağına, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında tarlada tütün kırmak hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine ve helallik alacağına, yaşanan maddi problemlerin artacağına tabir olunur.

Kahve falında tütün balyası görmek arkadaşlarla beraber vakit geçirmek istense de eski tadı bulamayacak olan fal sahibinin yalnızlaşacağına, kendisini güzelliklere, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.