AnaSayfa / Genel / Kahve falında işinin olmadığını görmek

Kahve falında işinin olmadığını görmek

Kahve falında işinin olmadığını görmek yaşamının çalkantı, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine, kısaysa da ömrün kısa süreceğine, aksine daha da zorlaştıracağına, çok başarılı olacağına, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, hesapsız planları uygulayacağına bu yüzden de emeklerine yazık edeceğine, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına ve fal sahibinin çevresi ile uyum içinde bir hayat süreceğine, yaşamının takdir belgeleri ve ödüllerle dolacağına, sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine işarettir.

Kahve falında işinin olmadığını gördüyseniz:

  • Özel hayatınızı ilgilendiren kararlarınız devreye girebilir, özel hayatınızı baştan ele alma ihtiyacı hissedebilirsiniz.

Kahve falında bir işin olmadığını görmek aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine ve alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına, dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, fal sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine inanılır.

Kahve falında işinin olmadığını görmek kişinin bir süre çözüm yolu bulamayıp, hiç beklemediği bu olay karşısında sıkıntıya düşeceğine, ailesiyle birlik ve dayanışma içinde kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sünnet olmadığını görmek keyfini, neşesini, yaşama isteğini ve tüm huzurunu kaybedeceğine, bazı kişilerin yardımı olmaksızın, bu durumdan tek başına kalkamayacağına tabir olunur.

Kahve falında kaşın olmadığını görmek kendi mutluluğunu sağlamak için her şansı değerlendirip, riske atılacağına, ister istemez çok sorunlu bir zaman geçireceğine işarettir.

Kahve falında arkadaşının dişinin olmadığını görmek kalben çok rahat edileceğine, çok daha iyi koşullara sahip olacağına rivayet eder.

Kahve falında çocuğunun olmadığını görmek lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine delalettir.

Kahve falında parmağının olmadığını görmek daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında duasının kabul olmadığını görmek aile üyelerinden veya kişinin kendisi ile ilgili sağlık sorunlarına yönelik haberler alınacağına, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.