Kahve falında iki tane burun görmek

Kahve falında iki tane burun görmek rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden etkilenileceğine, maddi açıdan zarar edileceğine, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, bir sebeple çok zarar edeceğine, fal sahibinin sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine, bir sebeple çok kötü günler geçireceğine, işlerinde yaşanan sorunların biteceğine, hem de ailesi tarafından hoş karşılanmayacağı için probleme dönüşeceğine, herkese yardım etmek suretiyle bolca dua alınacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Kahve falında iki tane burun gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızı ihmal ediyor ya da gereği kadar önemsemiyorsunuz.

Kahve falında iki tane burun görmek uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere çok kısa sürede kavuşacağına, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında büyük burunlu adam görmek kavgaların biteceğine, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, aynı anda pek çok duyguyu yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında burun silmek peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına, insanların gözünde olduğu kadar Allah katında da iyi mertebelere yükseleceğine delalettir.

Kahve falında burun sümüğü temizlemek hayırlı bir kısmetle evlilik yoluna girileceğine, gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında buruna piercing takmak paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine tabir olunur.

Kahve falında burundan kurumuş sümük çıkarmak kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine, kıskanılacak işleri ve güçlü karakteri ile herkesi kıskandıracak bir hayata sahip olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kocaman burun görmek bilineceğine ve çok sevilecek bir kişi olacağına, hastalanacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına, kötü günler geçireceğine işaret eder.

Kahve falında burun kıllarını kesmek ancak hemen ardından büyük bir atılım yapılarak çok iyi bir iş hayatına sahip olunacağına, geçmişte yaşadığı bir olaydan ötürü hayatında kötü ve zor bir dönem geçireceğine, elinde bulunan bazı işleri kendisini çekemeyen kişilerin alacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top