AnaSayfa / Genel / Kahve falında iki saat görmek

Kahve falında iki saat görmek

Kahve falında iki saat görmek yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına, büyük emekler vereceğine ve canını dişine katacağına, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına, iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına, bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine, yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine, hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, bir süre iş bulmakta zorlanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında iki saat gördüyseniz:

  • İlgi alanlarınızla bağlantılı aktivitelerle ilgilenebilirsiniz.

Kahve falında sevgiliye saat almak zor durumların sona ereceğine, işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına, hayatının afiyet içinde geçeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında altın kol saati bulmak hayatın alınacak haberler üzerine düzene gireceğine, sıkıntılarını ve borçlarını bu sayede ortadan kaldıracağına, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine yorulur.

Kahve falında birden fazla saat görmek yolunu kaybeden bir kişiye yardım edileceğine, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına ve herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında süslü saat görmek gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, hayatındaki fırtınaların durulacağına, hatalı yollara sapılacağına, işlerin günden güne kötüleşeceğine işarettir.

Kahve falında saat hediye görmek evine bereket geleceğine, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında kayıp saat bulmak kötü günlerin arkada kalacağına, onun sayesinde paraya ve mutluluğa kavuşacağına işarettir.

Kahve falında saatin iki olduğunu görmek aydınlık bir geleceğe ulaşılacağına, hayır getirecek noktalara gelineceğine işaret etmektedir.

Kahve falında belirli bir saat görmek hayırlı başlayan işlerin zararlı biteceğine, büyük projeler ortaya koyan kimse olacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.