AnaSayfa / Genel / Kahve falında iğne olduğunu görmek

Kahve falında iğne olduğunu görmek

Kahve falında iğne olduğunu görmek hayata aynı açıdan bakılan bir eşe sahip olunacağına, toplum içindeki yerin değerleneceğine, hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine ve uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa süre içinde kavuşacağına, hayatının da zorlaşacağına, yıkılacağına, darlıktan, yokluktan, fakirlikten, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından da kurtulacağına, yeni bir sayfa açmak için var olan hayatını tamamen değiştiren fal sahibinin, aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında iğne olduğunu gördüyseniz:

  • Belli bir konuya yaklaşabilmek veya belli bir alanda ilerlemek için neler yapabileceğinizi gözden geçirmeli, gerekirse eski örneklemeleri ya da yöntemleri geride bırakmalısınız.

Kahve falında iğneye ip takmak küçük işlere sermaye harcamayacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına rivayet eder.

Kahve falında iğne oyalı yemeni görmek hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden fal sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında yorgan iğne görmek güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına, iş açısından da verilen kararların en isabetli şekilde hedefine ulaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ayaktan iğne vurulmak geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, parlak bir kariyere sahip olunacağına, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında zehirli iğne görmek hasretlerin biteceğine, dertlerin sonlanacağına, insanları hak yoluna çağıracağına alamet eder.

Kahve falında elden iğne olmak hak etmediği bir tek kuruşa ya da bir tek lokmaya dahi tenezzül etmeyeceğine, başarı ve zafer kazanacağına işarettir.

Kahve falında birinden dikiş iğnesi almak evi yoksa ev alacağına, eski bir hastalığın nüksedeceğine işarettir.

Kahve falında köpeğe iğne yapmak keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, işlerin yavaşlayacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir