AnaSayfa / Genel / Kahve falında idrara basmak

Kahve falında idrara basmak

Kahve falında idrara basmak yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı  olacağına ve hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine, canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine, sonradan da haksız olduğunu göreceğine, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine ve hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına, yaşamın kolaylaşacağına, yardım isteyen arkadaşa elden gelen desteğin verileceğine, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine inanılır.

Kahve falında idrara basmak gördüyseniz:

  • Kendinize bile yabancı gelen kaprislerinizle çevreyi bıktırabilir, birçok anlaşmazlığa sebep olabilirsiniz.

Kahve falında idrara basmak çok büyük sorunlar ile başetmek zorunda kalacağına, attığı her adımda daha kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacağına, çok büyük emekler vererek ortaya koyduğu bazı çalışmalardan çok büyük zararlar edeceğine, hayatından ve sevdiklerinden her zaman fayda göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında idrar basmak maddi zarara neden olacak durumlarla karşı karşıya kalınacağına, keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin de çoğalacağına alamet eder.

Kahve falında idrar görmek her gün şükrü eda ederek yaşayacağına, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına delalet eder.

Kahve falında bardağa idrar yapmak kafasını toplamasına yardımcı olacağına, variyet sahibi olacağına, helal ekmek yiyeceğine delalet eder.

Kahve falında banyoda idrar yapmak isteklerin tek tek yerine geleceğine, edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında inek idrarı görmek neşesini ve moralini kaybedeceğine, mutsuz olacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine tabir olunur.

Kahve falında kendi üzerine idrar yapmak hayatıyla ilgili kararlar almadan önce muhakkak ailesine danışacağına, hedeflerine ve amaçlarına ulaşacağına yorulur.

Kahve falında birini idrar yaparken görmek isteklerinin gerçekleşeceğine, sıkıntıların zamanla çözüleceğine ve refah içinde olunacağına, sorunlarının çözüleceğine, borçlarının biteceğine, hastalıklarının iyileşeceğine ve fal sahibinin önüne tertemiz, bembeyaz ve yepyeni bir hayat çıkacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir